دانلود رایگان پینا HD 720p


دانلود رایگان پینا HD 720p

دانلود رایگان پینا در HD 720p (888 MB) ↓

بارگیری رایگان Pina HD 720p lm جدا از مطلق ترین قطعه های حرکت پینا باوس در سبک تانزتاتر (“تئاتر حرکت”) است که باوز نوع اصلی آن بود. کنسانتره ها از چهار قطعه تشکیل شده اند: Le sacre du printemps (مراسم مناسک بهار) ، کافه مولر ، کنتاکتوف و وولوند. اینها با مصاحبه ها و حرکات بیشتر حرکت می کنند ، که در ووپرتال ، آلمان شلیک شده اند. این فیلم صحنه هایی را نشان می دهد که Wuppertal Schwebebahn ، راه‌آهن بلند شده و برخی از موفقیتهای حرکت در داخل واگنهای آن اتفاق می افتد.

در قطعه اصلی ، Le sacre du printemps (Frühlingsopfer ، مناسک بهار) (1975) ، هنرمندان Tanztheater Wuppertal ، جدا شده در اجتماعات مرد و زن ، تقریباً در مرحله ای قرار دارند که توسط یک لایه ضخیم ذغال سنگ نارس حراست می شود.

مطلب مرتبط  دانلود بازی Monsters Little Little HD 720p

بخش همراه ، کافه مولر (1978) ، یک بیسترو پینا را که هنگام کودکی به طور منظم از وی بازدید می کند ، به تصویر می کشد.[citation needed] در یک مکان ساده و متشکل از جداول و صندلی و ورودی و ورودی مشخص ، یک خانم کوچک که لباس سفید دارد وارد صندوقچه می شود. دو خانم اضافی که یکی از آنها به وضوح بینایی دیده می شود ، ظاهر می شوند. آنها از بالا و فراتر از آن فرسوده می شوند ، زیرا جداول و صندلی ها مانع جهت گیری آنها می شوند. دو مرد دور هم جمع می شوند و برای تخلیه این مرزها تلاش می کنند. به ناچار خانم ناتوان بینایی و یکی از آقایان از نزدیک و شخصی ایستاده اند. بانوی بعدی بازوهای خود را روی مردان مختلف می بلعد ، اما او می لغزد. این قسمت دوباره فعال می شود و ظاهراً در یک دایره قرار می گیرد.

مطلب مرتبط  Downfall دانلود رایگان HD 720p

قطعه زیر ، کنتاکتوف ، (کنتاکت “تماس” + هوف “دادگاه ، پاسیو” ، از این پس “دادگاه تماس با ، حیاط تماس”) برای دوربین های وندرس ، با اجتماعات در سنین مختلف ، بارها و بارها پخش شد. باوس این سه تغییر را در عضلات شکمی Kontakthof – Mit Teenagern 14 (2008) ، Kontakthof (1978) و Kontakthof – Mit Damen und Herren عضله معده 65 ترتیب داده بود (2000). IMDB

You may also like: آنچه در سایه ها انجام می دهیم

دانلود رایگان پینا HD 720p

The post Pina Free Download HD 720p برای جدیدترین در FoxMov منتشر شد.

دانلود رایگان پینا HD 720p
فاکس مووی

پاسخی بگذارید