دانلود رایگان هارد تارگت HD 720p


دانلود رایگان هارد تارگت HD 720p

بارگیری رایگان Hard Target با کیفیت HD 720p (737 MB)

بارگیری رایگان Hard Target با کیفیت HD 1080p (1.5 GB) ↓

بارگیری رایگان Hard Target HD HD 720p Orleans ، یک جانباز بی بضاعت به نام داگلاس بایندر (چاک Pfarrer) هدف تعقیب و گریز است. به او کمربندی حاوی 10 هزار دلار داده می شود و به وی گفته می شود که باید برای بدست آوردن پول و زندگی خود به طرف مقابل شهر برسد. به دنبال وی ، هماهنگ کننده تعقیب ، امیل فوچون (لنس هنریکسن) ، ستوان وی پیک ون کلیف (آرنولد وثلو) ، متخصصی به نام آقای لوپاکی – مشتری فوچون است که مبلغ 500000 دلار را برای فرصت تعقیب یک انسان پرداخت کرده و سربازانی از جمله استفان را استخدام کرده است. (Sven-Ole Thorsen) و Peterson (ژول سیلوستر). بست ، از رسیدن به هدف خود غفلت می کند و توسط سه پیچ کراس اعدام شده است. ون کلیف کمربند نقدی را بازیابی می کند.

در حالی که پدر خود را اسکن می کند ، دختر کوچک توهین شده بیندر ، ناتاشا (یانسی باتلر) با تجمع قاریان مورد حمله قرار می گیرد که می دید قبلاً پول زیادی دارد. او از توانایی های نبرد ناچیز و دست ناچیز به نام Chance Boudreaux (ژان-کلود ون Damme) ، یک نیروی دریایی قبلی Recon Marine صرف شده است. شانس در ابتدا تمایلی ندارد که خود را در این امر مهم قرار دهد ، زیرا هزینه های سازمان ملوان نمایندگی وی از مالی عقب می ماند ، او با تردید به ناتاشا اجازه می دهد تا وی را به عنوان راهنما و محافظ خود در طول شکار منعقد کند.

مطلب مرتبط  دانلود بازی Monsters Little Little HD 720p

ناتاشا می فهمد که پدرش مأموریت های متکبرانه ای به نام رندال پو (الیوت کینر) را که به طور ظریف در اختیار فوچون قرار گرفته بود با استفاده از فهم جنگ و بدون پیوندهای خانوادگی ، به پرواز درآورد. ناتاشا در مورد گذشت پدرش از رنجال سؤال می کند ، اما آنها با گوش دادن در ون کلیف یافت می شوند. فوچون و ون كلیف رندال را ضرب و شتم كردند و گوش خود را به عنوان یك رشته برای قطع یك مرد به یك دختر به آنها قطع كردند. ماری میچل ، تحلیلگر پلیس نیواورلئان (کاسی لیمونز) از تحقیق در مورد ناپدید شدن بندر دریغ نمی کند تا زمانی که جسد سوخته او در بقایای ساختار متروکه پیدا نشود. این مرگ با یک اشتباه روبرو شده است ، با این حال Chance جواهرات را کشف می کند و برچسب سگ Binder را کشف می کند ، که توسط یکی از ژول های کمان سنجی نفوذ کرده است. شرکای ون Cleef در جرم به طور ناگهانی دام چانس را گرفتار کردند و او را به فراموشی رساندند تا او و ناتاشا را به دور بترسانند. در نقطه ای که او بهبود می یابد ، او میچل را برچسب سگ به عنوان اثبات کشته شدن بندر ارائه می دهد. با نزدیک تر شدن معاینه ، Van Cleef و Fouchon تصمیم می گیرند که تجارت تعقیب و گریز خود را مهاجرت کنند و “آخرین جزئیات” را از بین ببرند. بازرس کلینیکی که اثبات این تعقیب را پنهان کرده بود ، در کنار رندال اعدام شد. در این زمان ، همراه بیچاره الیاس روپر (ویلی C. Woodworker) علاقه مند به تعقیب فوچون است و علاوه بر این مرده است. میچل ، ناتاشا و چانس دقایقی پس از واقعیت در خودرو رندال ظاهر می شوند و توسط ون کلیف و تعدادی از افراد وی به دام می افتند. در حین تیراندازی ، میچل در سینه شلیک می شود و سطل را لگد می زند. شانس دسته ای از سربازان استخدام شده را به قتل می رساند و با ناتاشا فرار می کند. فوچون و ون کلیف سرباز گروه خود را با گروه ثروتمند و پنج ردیاب تهیه كننده جمع می كنند تا به تعقیب بپردازند. IMDB

مطلب مرتبط  Falling Inn Love دانلود رایگان HD 720p
You may also like: Mukkabaaz 2017

دانلود رایگان هارد تارگت HD 720p

توضیحات متا:

برچسب ها:

The post Hard Target Free Download HD 720p برای جدیدترین در FoxMov منتشر شد.

دانلود رایگان هارد تارگت HD 720p
فاکس مووی

پاسخی بگذارید