دانلود رایگان The Turning HD 720p


دانلود رایگان The Turning HD 720p

دانلود رایگان عطف در HD 720p (797 MB) ↓

The Turning Free Download HD 720p، مربی زنده در Fairchild Estate، در دیوانگی از خانه فرار می کند اما توسط یک مرد فرسوده مورد حمله قرار می گیرد.

مدتی بعد ، کیت مندل از سمت خود به عنوان یک مربی در حال خروج است تا پس از ناپدید شدن خانم جسل ، به مربی برای فلورا فیرچایلد چند ساله تبدیل شود. او قبل از عزیمت ، مادر خود را ملاقات می کند ، که از آنجا که دچار توهم می شود در یک مرکز روانی زندگی می کند. پس از حضور در املاک Fairchild ، کیت توسط سرپرست خانم Grose آموزش می دهد که فلورا دید که مردها در غوطه گوزن در بیرون از ورودی خانه گل می زنند و “یک مورد فوق العاده” است. فلور سفر خود را از طریق زمین به کیت می گذارد و اعتراف می کند که او مضطرب است که کیت او را مثل خانم جسل ترک می کند ، اما کیت قول داد که اینطور نیست.

مطلب مرتبط  Coronavirus The Silent Killer دانلود رایگان HD 720p

در آن شب ، کیت تأثیر ناخوشایندی را در بال شرقی بررسی می کند ، که فلور او را از قبل نشان نمی داد. در آنجا ، او خواهر و برادر فلور را تجربه کرد ، که از مدرسه زنده به خانه برگشته است. روز بعد ، کیت با رئیس مدرسه تماس می گیرد ، که او را روشن می کند که مایلز به دلیل پیدا شدن بچه دیگری در حال خفه شدن است. این هشدار کیت ، که احتمالاً وقتی او و فلور شروع به بازی کردن ترفندهایی روی او کردند ، به طور فزاینده ای با او زحمت می کشند. او در مایلز شلاق می خورد ، اما بعداً عذرخواهی می کند. مایلز پیشنهاد می کند که او را به او آموزش دهد که چگونه سوار پونی شود تا بتواند آن را جبران کند ، همانطور که معلم قبلی سوارکاری کوینت در اواخر لگد زدن سطل را دارد.

مطلب مرتبط  پرداخت به صورت کامل و رایگان HD 720p

کیت می بیند که حوادث عجیب و غریب در حوالی عصر اتفاق می افتد ، بنابراین او هنگام استراحت شروع به نگه داشتن چراغ های خود می کند. روزی او توصیه می کند که آنها به شهر بروند ، تا بتوانند فلور و خانم گروس را به خانه ببرند. Verdure دارای یک طناب بزرگ است و همچنان بعد از اینکه کیت جلوی آن را نگیرد ، به وسیله نقلیه کوتاه آمده است. مایلز به او احتیاط می کند که ترک کند ، اما کیت تصمیم می گیرد به دلیل ضمانت خود به فلور بماند. IMDB

You may also like: قهوه و کریم 2020

دانلود رایگان The Turning HD 720p

The post The Download Free HD 720p برای جدیدترین در FoxMov منتشر شد.

دانلود رایگان The Turning HD 720p
فاکس مووی

پاسخی بگذارید