Leprechaun In The Hood دانلود رایگان HD 720p


Leprechaun In The Hood دانلود رایگان HD 720p

Leprechaun In The Hood دانلود رایگان در HD 720p (703 MB) ↓

Leprechaun In The Hood دانلود رایگان HD 720p آنجلس ، کالیفرنیا ، Mack Daddy O’Nasses (Ice-T) و Slug (Barima McKnight) اتاقی را پیدا می کنند که دارای طلا است ، در کنار یک leprechaun (وارویک دیویس) که به عنوان مجسمه ای از آن نگهداری شده است. یک نماد روی گردن خود بابا ماک یک چوب چوبی می گیرد ، اما Slug ناخواسته leprechaun را آزاد می کند و اعدام می شود ، اما Mack Daddy دوباره آن را به دام می اندازد. پس از 20 سال ، متخصصان رپ wannabe Postmaster P. (آنتونی مونتگومری) ، استری بولت (راشان نال) و بوچ (گرانت سرخ) سخنران خود را در حالی که در حال آزمایش بودند ویران کردند. پس از غفلت از ارائه گیتار به خرده فروشان پیاده جکی دی (دن مارتین) و چو (جک اونگ) ، Stray Bullet فهمید که چگونه Mack Daddy ، که در حال حاضر یک سازنده رکورد ساز است ، را ترغیب کرد تا آنها را بدست آورد. به هر صورت ممکن است ، هنگامی که Postmaster P. موسیقی خود را به طور فزاینده ای نیرومند نمی کند ، آنها را رها می کند.

مطلب مرتبط  بعد از نیمه شب دانلود رایگان HD 720p

به عنوان عذاب ، اصحاب وارد دفتر مك بابا می شوند و هیزم های درخشان او را مسحور می كنند ، اما به طور اتفاقی Leprechaun را آزاد می كنند. Leprechaun اصحاب را تعقیب می کند تا چوب خراش گرفته شده خود را بازیابی کند ، که اعضای مخاطب را با لحن سرخوشی در آن قرار می دهد. به دنبال قتل احترام ، صنعتگران دی جی و یک خانم جوان داغ ، Leprechaun به همراهی سه نفر در Postmaster P می رسد. خانه در زمانی که متخصصان رپ و Leprechaun در نبردی شرکت می کنند ، Leprechaun Stray Bullet را به قتل می رساند و او را با اسلحه خود در دهان شلیک می کند ، در حالی که Postmaster P. علاوه بر این ، Postchaster را با ناراحتی نگاه می کند. بوچ در خانه مادربزرگش به Postmaster P. مراجعه می کند و او را متقاعد می کند تا از مفصل متصل به حلقه های خوش شانسی استفاده کند تا Leprechaun نیروهای خود را محکم کند تا فلوت را پس بگیرد.

مطلب مرتبط  دانلود رایگان غول پیکرهای کوچک غول پیکر HD 720p

علاوه بر این ، Postmaster P. ، علاوه بر این ، Butch در آن نقطه به باشگاهی که Leprechaun به خانه خود رفته است ، می پردازید. تا بتوانند گذرگاه را بکشند و لباس بکشند. Postmaster P. در آن مرحله دختران Fly Zombie را با استفاده از آنها دود می کند که یکی از اتصالات بسته شده به میخ را دود می کند. IMDB

You may also like: انگلیسی Haunting 2020

Leprechaun In The Hood دانلود رایگان HD 720p

The post Leprechaun In The Hood دانلود رایگان HD 720p برای جدیدترین در FoxMov منتشر شد.

Leprechaun In The Hood دانلود رایگان HD 720p

پاسخی بگذارید