فیلم استخراج دانلود Bluray رایگان


فیلم استخراج دانلود Bluray رایگان

بارگیری رایگان برای استخراج با کیفیت HD 720p (1.4 GB)

بارگیری رایگان برای استخراج با کیفیت HD 1080p (4.5 GB)

استخراج فیلم بارگیری رایگان سرباز Bluray of fortune Tyler Rake (کریس همسورث) به منظور پس انداز بزرگترین حاکم داروی هند (Pankaj Tripathi) از داکا ، بنگلادش منصوب شده است. پس از محافظت از اووی (رودراکش جیشوال) ، کودک مصادره ، بزرگترین استاد داروی بنگلادش ، امیر آصف (پریانشو پویولی) – که همچنین اووی را ربوده شد – نیاز به تعطیلی در شهر دارد. در ضمن ، همگروه پدر Ovi پدر ساوی (راندیپ هودا) خودش را برای بازگرداندن بچه دنبال می کند. اگرچه در ابتدا Rake و Saju با یکدیگر می جنگند تا Ovi را در پیش بگیرند اما شرایط آنها را وادار به همکاری می کند تا برای انحطاط نظامی و پلیس و فرار از شهر بجنگند. در حین آتش سوزی ، ساجو توسط پیشگام ارتش منحرف که به این ترتیب توسط نیک خان (گلشیفته فراهانی) ، سرباز همدست تایلر اعدام می شود ، به قتل می رسد. تایلر استراحت خود را ادامه می دهد و وقتی فهمید که آنها در معرض خطر هستند اووی را دور می کند و در آخر نیز توسط یکی از جوانان امیر به نام فرهاد مجروح می شود و فرهاد (که باید با قتل Rake خود را برای امیر اثبات کند). از داربست به سمت نزدیکی رودخانه ، که احتمالاً مرده است. سرباز گروه ثروتمند مؤثر Ovi را جدا می کند و او را به بمبئی هند می برد.

مطلب مرتبط  دانلود رایگان Hick HD 720p

پس از هشت ماه ، نیک خان امیر را در حمام یک قهوه‌خانه که در آنجا شام بود ، به قتل می رساند در حالی که اووی در یادآوری تایلر ، استخر مدرسه خود را فرو می برد. پس از فرار از استخر ، فرد خارجی را مشاهده می کند که او را تماشا می کند ، به طور بالقوه تایلر.

مطلب مرتبط  Yeh Saali Aashiqui دانلود رایگان HD 720p

در بازار سیاه فروشندگان و فروشندگان اسلحه ، در جنگ بین استادان معروف داروها ، یک جوان کمی به گروگان تبدیل می شود. گرفتار جنایتکاران در یکی از جوامع غیرقابل نفوذ شهری در جهان ، نجات وی او را به لجاجت بی نظیر یک سرباز استخدام شده به نام تایلر ریک می کشاند ، با این حال ریک مردی آشفتگی است که چیزی برای از دست دادن ندارد ، داشتن میل به مرگ که یک امر مخرب را بسیار مهم می کند بسیار مهم است. غیرقابل تصور IMDB

You may also like: A Life of Speed ​​خوان مانوئل

فیلم استخراج دانلود Bluray رایگان

The post استخراج فیلم دانلود Bluray رایگان برای جدیدترین در FoxMov منتشر شد.

فیلم استخراج دانلود Bluray رایگان
فاکس مووی

پاسخی بگذارید